liantrade@yahoo.com 09177709940

انجام امور ثبت سفارش کالا

 

انجام امور ثبت سفارش کالا

اولین مرحله برای ترخیص کالا از گمرک، دریافت مجوز ثبت سفارش کالا است. همان گونه که از اسم این مجوز مشخص است، مجوز ثبت سفارش باید پیش از ورود کالا به گمرک و در زمانی که خریدار پیش فاکتور را تائید نکرده است اخذ گردد تا در زمانی که مجوز صادر نشد، وارد کننده دچار ضرر و زیان نشود. در صورت صدور این مجوز وارد کننده می تواند سفارش خود را به فروشنده نهایی کند.

کلیه واردکنندگان پس از دریافت پروفرم ، طبق ماده 8 قانون صادرات و واردات کشور، باید اقدام به دریافت مجوز ورود یا ثبت و سفارش کالا نمایند که متن این ماده عبارت است از : وارد کنندگان کالاهای مختلف اعم از دولتی و غیردولتی جهت اخذ مجوز ورود و ثبت سفارش باید منحصراً به وزارت صنعت، معدن و تجارت مراجعه نمایند.
این مجوز در اصل مجوز وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ورود کالا به کشور است. لذا بهتر است وارد کننده، پس از اخذ این مجوز اقدام به پذیرش پروفرم کند تا مشکلی از بابت ممنوع بودن ورود کالا به کشور نداشته باشد در این راستا گروه بازرگانی منصوری با بیش از یک دهه فعالیت در ضمینه ترخیص کالا و انجام امور ثبت سفارش کالا و تکیه بر تجربه و سابقه, آمادگی خود را برای انجام امور ثبت سفارش و حواله ارزی در کوتاه ترین زمان ممکن اعلام میکند.

 

جهت هماهنگی و مشاوره در زمینه ثبت سفارش با ما تماس بگیرید.

 

  

 

 

 

ترخیص کالا شرکت ترخیص کالا شرکت بازرگانی ترخیص کالا واردات و ترخیص کالا ترخیص کالا از گمرک بوشهر ترخیص کار خرید کالا از چین گمرک بوشهر گمرک ترانزیت کالا از بندر دیر بندر دیر ترانزیت حمل بار به قطر حمل دریایی بار صادرات به قطر حمل و نقل دریایی ترخیص کار گمرک ترخیص کار گمرک بوشهر صادرات از گمرک بوشهر بندر بوشهر محاسبه گمرکی کالا فرمول محاسبه گمرک فرمول محاسبه گمرکی محاسبه عوارض گمرکی